Muzyka

Natalia Kukulska na ostatniej prostej

W sieci pojawił się teledysk do singla Natalii Kukulskiej "Ostatnia prosta" z najnowszego albumu artystki "Halo tu Ziemia".
Autorką koncepcji i scenariusza jest sama wokalistka, a reżyserem Adam Romanowski, z którym Natalia współpracowała przy dwóch poprzednich klipach: "Kobieta" oraz "Halo tu Ziemia". W piosence poruszona jest kwestia natury i ekologii oraz troska o to czy świat, nowe technologie i wreszcie my sami, podążamy odpowiednią drogą, czy nie podcinamy gałęzi, na której siedzimy.

Muzykę Natalia stworzyła wraz z Archie Shevskym i Michałem Dąbrówką, a słowa wspólnie z Mariką Martą Kosakowską.

- Mało brakowało, a nie byłoby tej piosenki. Stworzona została jako ostatnia. Nie wiem czy to właśnie dlatego, ale jest ona jedną z moich ulubionych na płycie - mówi Natalia Kukulska. - Przewrotnie ma energię koncertową i choć jej charakter jest stricte elektroniczny, ma rockowo-bigbitowy sznyt. Treść utworu ma wydźwięk proekologiczny. Na naszej planecie kończą się zasoby potrzebne do życia. Mało myślimy o kolejnych pokoleniach, działając ze szkodą dla natury. Czy to początek końcaa Na pewno moment, w którym warto włączyć świadomość a może częściej spoglądać w kosmos.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku. Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. W 1996 roku wydała pokrytą złotem pierwszą dorosłą płytę "Światło". Jeszcze większym sukcesem okazał się kolejny album "Puls", który pokrył się platyną. Album "Halo tu Ziemia" ukazał się 29 września 2017 roku.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca