Muzyka

Muzyka na weselu – wybierzcie to, co kochacie!

Na szczęście bezpowrotnie minęły już czasy, w których to wybór zespołów muzycznych grających na weselach był w naszym kraju bardzo kiepski, a każda kapela grała prawie wyłącznie disco polo i polskie kawałki, którym nierzadko daleko było do tego, by mieć miano hitu.

Bardzo wyraźnie widzimy natomiast, że sytuacja zmienia się tu na lepsze, że pojawiają się kapele, których nie powstydziłyby się wiodące sale koncertowe w naszym kraju, że coraz częściej wokaliści  śpiewają nie tylko po polsku i naprawdę dopasowują swój repertuar do upodobań klientów, czyli Par Młodych. I to nam się podoba!

Muzyka na weselu to niezwykle ważna sprawa!

Wedle obiegowej opinii dobra muzyka na weselu jest  wstanie zagwarantować gościom i Parze Młodej znakomitą zabawę do białego rana – w pełni się z tym stwierdzeniem zgadzamy. Kiepska kapela jest niestety w stanie „położyć” imprezę, sprawiając, że goście zdecydowanie będą woleli rozmawiać przy stole niż wesoło pląsać po parkiecie. To prawda, portal ślubny bardzo często ten fakt potwierdza ( sprawdź na www.towesele.pl ). Dlatego też warto byłoby rozpocząć poszukiwania idealnego zespołu odpowiedniego wcześniej, bowiem ci najbardziej w naszym kraju rozchwytywani miewają niekiedy terminy zarezerwowane nawet na dwa czy trzy lata do przodu.

Zespoły weselne?

Bardzo ważnym jest, aby para zakochanych już na wstępnym etapie przygotowań i poszukiwań określiła, czy  w jej przypadku lepiej sprawdzi się bardziej klasyczne rozwiązanie w postaci zespołu muzycznego czy też może nowoczesny DJ na wesele. Oczywiście oba patenty mają zarówno swój plusy, jak i minusy – lecz planowanie wesela warto zacząć od zastanowienia się właśnie nad tym.

Pamiętajmy o tym, iż kiedy uda nam się już znaleźć idealną kapele bądź też DJa, powinniśmy dość szybko podpisać umowę (co wiąże się zwykle z wpłaceniem zaliczki), bowiem tylko wtedy uda nam się termin zarezerwować. Szerzej tę sprawę opisuje blog ślubny, my dziś pragniemy to tylko zasygnalizować.

Podczas weselnej nocy na pewno pojawi się wiele niezapomnianych, cudownych hitów, a Wy wraz z gośćmi będziecie szaleć na parkiecie do rana – jeśli tylko znajdziecie dobra muzyczną oprawę przyjęcia!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca