Muzyka

Pioneer CDJ 900 Nexus - profesjonalny sprzęt dla DJ-a

Odtwarzacz Pioneer CDJ-900NXS bazuje na sukcesie swojego poprzednika, CDJ-900, lecz wzbogacono go o nowe technologiczne rozwiązania. Użytkownicy cenią innowacyjny model przede wszystkim z powodu doskonałej jakości dźwięku, trwałości wykonania i wygody, jaką oferuje. Poznaj wyjątkowy odtwarzacz stworzony przez japońską firmę i przekonaj się, że jest on sprzętem dla prawdziwego profesjonalisty.

DŻWIĘK

Każdy DJ stara się o to, by jego mixy brzmiały jak najlepiej, a występy pozostawały wolne od kłopotów z nagłośnieniem. W standardzie odtwarzacza Pioneer CDJ 900 Nexus udostępniono znakomitą jakość dźwięku. Wbudowana 24-bitowa karta dźwiękowa o częstotliwości 48 kHz i z nowym złączem IEC zapewnia potężne uderzenie akustyczne nawet przy klubowych głośnikach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu dla DJ-a, zobacz odtwarzacze Pioneer CDJ-900 w Studio Pro i przekonaj się o ich funkcjonalności.

WYŚWIETLACZ

Duży, kolorowy wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości pokazuje wszystkie potrzebne informacje takie jak zoom, odliczanie, miernik fazy, wskaźnik analizy klucza i wiele innych. DJ zyskuje natychmiastowy wgląd w Wave Display i Wave Zoom oraz możliwość oglądania i edycji bitogramów.

RECORDBOX– REWELACYJNE UDOGODNIENIE

Odtwarzacz od firmy Pioneer jest w pełni kompatybilny z bezpłatnym oprogramowaniem do zarządzania muzyką Recordbox ™. Pomoże ono przygotowywać i organizować ścieżki, a także zapewni im płynne działanie. Z oprogramowaniem DJ połączy się bezprzewodowo, aby odtwarzać muzykę z komputera PC / Mac, smartfona lub tabletu. Recordbox uda się zastosować również do tego, by ustawić automatyczne pętle na końcu ścieżek, co gwarantuje więcej twórczej wolności.

ZAAWANSOWANA ŁĄCZNOŚĆ

Dzięki Pro DJ Link do odtwarzacza Pioneer CDJ 900 Nexus można podłączyć wielu DJów, gramofony lub laptopy za pośrednictwem połączenia LAN i udostępniać jedno źródło. Profesjonalny sprzęt połączy się też Recordbox, zyskując dostęp do wcześniej przygotowanych pętli i sygnałów. DJ szybko zsynchronizuje beat i skorzysta z szeregu zaawansowanych funkcji pro. Co istotne, urządzenie odtwarza pliki MP3, AAC, WAV i AIFF zapisane na urządzeniach USB.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIE DLA DJa

Odtwarzacz firmy Pioneer wzbogacono o Tryb Slip. Za jego sprawą DJ zachowa odtwarzanie ścieżek wyciszonych podczas edycji na żywo. Gdy zwolni właściwe pokrętło, ścieżka powróci dokładnie w odpowiednie miejsce. Funkcja Beat Perfect skwantyzuje przyciąganie sygnałów i pętli do sieci Recordbox beatbox, aby uzyskać niezawodną wydajność za każdym razem. Ponadto Pioneer CDJ 900 Nexus pozwoli podzielić bit i zapętlać go przez wbudowane przyciski Beat Divide. Można też połączyć je z Slip Mode, aby aktywować Slip Loop, żeby utwór natychmiast powrócił do właściwego miejsca po zwolnieniu przycisku.

Odtwarzacz Pioneer CDJ 900 Nexus to nowoczesne i praktyczne urządzenie dla DJ-a ceniącego sobie wygodę, intuicyjną obsługę i najwyższą jakość dźwięku. Przydatne funkcje, wydajność i rewelacyjna łączność sprawią, że występy w klubach przebiegną bez zakłóceń i zachwycą słuchaczy.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca