Muzyka

Dawid Podsiadło wraca na scenę - Małomiasteczkowy Tour startuje jesienią

Jeden z najciekawszych polskich artystów młodego pokolenia wystartuje z trasą koncertową, która wbrew swojej nazwie zawita do największych polskich miast. Po dłuższej przerwie Dawid Podsiadło zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty i rozrusza fanów energetycznymi brzmieniami.

Dawid Podsiadło i jego Małomiasteczkowa Trasa

Uzdolniony muzyk odwiedzi Katowice, Wrocław, Kraków, Gdańsk i Warszawę. Jesienna trasa po Polsce stanie się rewelacyjną okazją do zagrania przed wielotysięczną publicznością nowo skomponowanych utworów z albumu promowanego singlem Małomiasteczkowy. Piosenka królująca w internecie i rozgłośniach radiowych zapowiada, że Dawid Podsiadło stworzył bardzo taneczny materiał, odchodzący od klasycznego rocka i pozwalający wokaliście zaprezentować się w zupełnie nowej odsłonie.

Olśniewająca kariera wszechstronnego wokalisty

Dawid Podsiadło potrafi porwać słuchaczy swoim wyjątkowym głosem i niebanalnymi tekstami. Jego utwory wzruszają, zaskakują i napełniają pozytywną energią. Od czasu, gdy wygrał drugą edycję programu „X Factor”, tworzy niezwykłą muzykę zyskującą coraz większe grono wielbicieli. Debiutancki album wokalisty, „Comfort and Happiness” spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów i krytyków. Krążek zyskał status diamentowej płyty i przyniósł artyście aż 4 Fryderyki. Druga płyta Dawida Podsiadło, „Annoyance and Disappointment” również pokryła się platyną i ugruntowała pozycję młodego piosenkarza na polskiej scenie muzycznej. Z końcem 2016 roku, po odbyciu przyciągającej tłumy trasy koncertowej, artysta zrezygnował na krótko z występów na żywo. Małomiasteczkowy Tour to wyczekiwany przez fanów powrót, gwarantujący mnóstwo niezapomnianych przeżyć.

Co wiemy o nowym albumie?

Muzyk oznajmił, że po wydaniu płyt, na których dominowały spokojne, refleksyjne utwory, nadszedł czas na stworzenie czegoś w odmiennej stylistyce. Dawid Podsiadło poinformował media, że dojrzał już do napisania tekstów wyłącznie w języku polskim. Trzeci solowy album będzie złożony z piosenek poruszających do tańca i zabawy.

Koncerty Dawida Podsiadło – nie tylko w pojedynkę

Artysta często zaprasza na swoje koncerty innych popularnych muzyków, z którymi wspólnie występuje na scenie. W tym roku wokalista zaśpiewa nie tylko w ramach swojej Małomiasteczkowej Trasy, ale również podczas tournée Męskie Granie 2018 i w trakcie Openera. Dawid Podsiadło jest związany z festiwalem w Gdyni od samego początku swojej kariery. Po wydaniu debiutanckiej płyty, jego koncert otwierał Tent Stage, gromadząc wielu słuchaczy. Po kolejnych sukcesach artystycznych i nagraniu drugiego albumu wokalista ponownie stanął przed open’erową publicznością, a jego występ przyciągnął tłumy. W tym roku Dawid Podsiadło zaśpiewa na głównej scenie, prezentując nieznany dotąd materiał i nowe aranżace najbardziej znanych przebojów.

Dawid Podsiadło rozpocznie Małomiasteczkowy Tour 27 października w Katowicach, a zakończy go 8 grudnia w Warszawie. W trakcie pięciu niezwykłych koncertów publiczność usłyszy efekt ostatnich muzycznych eksperymentów młodego artysty. Nie możemy się już doczekać najnowszego oblicza tego wszechstronnego wokalisty! Bilety na najnowszą trasę Dawida Podsiadło znajdziecie tutaj.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca