Muzyka

Męskie Granie 2018 - poznaj line-up kultowej trasy koncertowej

Koncerty organizowane w ramach Męskiego Grania to prawdziwa gratka dla fanów polskiej muzyki alternatywnej. Dziewiąta edycja letniej trasy koncertowej zapowiada się szczególnie obiecująco, zapewniając słuchaczom moc niezapomnianych wrażeń i emocjonujących występów.

Koncerty w największych polskich miastach

Tegoroczna odsłona Męskiego Grania zawita do siedmiu polskich miast. Artyści zaproszeni przez organizatora zagrają na scenach w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Warszawie i Żywcu. Impreza każdego roku przyciąga tłumy, lecz obecnie zainteresowanie sięgnęło zenitu. Bilety na Męskie Granie wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Fani polskich muzyków mają jednak szansę wziąć udział w imprezie, jeśli poszukają wejściówek na bezpiecznych stronach zajmujących się sprzedażą biletów z drugiej ręki.

Męskie Granie 2018 – kto zagra?

Wśród wykonawców dziewiątej edycji Męskiego Grania znaleźli się m.in. Kortez, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Organek, Fisz Emade Tworzywo, Lao Che, Pink Freud, Pogodno i The Dumplings Orkiestra. Wbrew nazwie wydarzenia, na scenach nie zobaczymy jedynie mężczyzn. Przed publicznością wystąpią również Nosowska, Mela Koteluk, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz.

Męskie Granie Orkiestra 2018

Każdego roku na potrzeby trasy koncertowej tworzony jest wyjątkowy kolektyw zrzeszający artystów niepokornych i niepowtarzalnych. Męskie Granie Orkiestra to muzycy z krwi i kości, lubiący eksperymenty ze stylem i aranżujący znane przeboje w nietuzinkowy sposób. W tym roku do unikalnego składu dołączyli Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Kortez, Andrzej Markowski, Olek Świerkot, Marcin Macuk, Pat Stawiński i Kuba Staruszkiewicz. Przebojem trasy Męskie Granie 2018 jest „Początek”, czyli utwór porywający do tańca i zachwycający energetycznym brzmieniem.

Męskie Granie – unikalna impreza muzyczna

Męskie Granie to jedno z najciekawszych polskich wydarzeń muzycznych. Niezwykła impreza skupia czołowych polskich artystów, prezentując ich najnowsze dokonania w ramach kilku starannie przygotowanych koncertów. Wyjątkowy projekt na kulturalnej mapie naszego kraju zaskakuje przełamywaniem konwencji i wyznaczaniem nieoczywistych brzmieniowych rozwiązań. Od 9 lat Męskie Granie zapewnia uczestnikom wiele okazji do wzruszeń i zabawy, jak również śledzenia efektów nieoczywistych kolaboracji. Występy alternatywnych artystów na długo pozostają w pamięci, a każda z edycji staje się niepowtarzalną imprezą. Inicjatorem i pomysłodawcą Męskiego Grania jest marka Żywiec. Koncern organizuje również cykl darmowych imprez w największych polskich miastach, czyli Miejskie Granie. Wakacyjne występy gwiazd wydają się być niepowtarzalna  szansą do odkrywania nowych brzmień i usłyszenia ulubionych wykonawców.

Już wkrótce wystartuje Męskie Granie 2018. Szykuje się mnóstwo fantastycznych koncertów, których nie można przegapić. Mimo zakończenia regularnej sprzedaży, bilety uda się jeszcze nabyć na https://www.alebilet.pl/bilety/meskie_granie_2018

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca