Muzyka

Piosenka "Sober" Demi Lovato znów na liście Billboardu

O 200 procent wzrósł popyt na piosenkę "Sober" Demi Lovato, po tym jak wokalistka wylądowała w szpitalu.
Piosenka "Sober" pojawiła się 21 czerwca. Wokalistka w kompozycji prosi o wybaczenie, gdyż zaczęła znowu pić. Po tym jak Demi Lovato trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków liczba streamów piosenki wzrosła aż o 200 procent.

Demi Lovato nadal przebywa w szpitalu, z powodu komplikacji po przedawkowaniu narkotyków. Jak donosi serwis TMZ.com artystka musiała zostać w szpitalu gdyż ma wysoką gorączkę i cierpi na "ekstremalne nudności". Życiu artystki nie zagraża niebezpieczeństwo, ale nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala.

24 lipca Demi Lovato trafiła do szpitala z podejrzeniem przedawkowania heroiny. Artystka otrzymała od razu narcan, czyli lek znoszący działanie opioidów.

Rzecznik artystki zapewnił, że wokalistka jest pod opieką rodziny i podziękował za wyrazy współczucia i miłości. Stwierdził jednocześnie, że niektóre informacje podawane przez prasę nie były prawdziwe. Nie sprecyzował jednak czy chodzi o informacje dotyczące heroiny.

Demi Lovato w marcu tego roku świętowała 6 lat trzeźwości.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, "Confident" z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to "Tell Me You Love Me " z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, "Liberation".

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach "Glee", "Od zmierzchu do świtu" i "Zoolander 2". Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski".

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji "Książę Czaruś" ("Charming") opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się, że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 sierpnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca