Muzyka

Halloween: Fear Zone x Hulakula

Przez ostatni rok w opuszczonym, podziemnym schronie „Fear Zone” dr Patus pracował nad swoim najnowszym dziełem. W pocie czoła, mierząc się z nieprzewidzianymi sytuacjami w końcu osiągnął sukces, którym pochwali się w najstraszniejszą noc tego roku. Naukowiec zarzeka się, że wszystko jest pod całkowitą kontrolą, a wynik eksperymentu przejdzie do historii… Jednak czy wszystko potoczy się zgodnie z planem? Wszystko okaże się już 31. października w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta w Warszawie.

Uważacie, że nic nie jest Was w stanie przestraszyć? Dźwięki dziwnego pochodzenia uznajecie za skrzypiące łóżko, wodę krążącą w rurach? A horror z zombie w roli głównej to dla Was niezła komedia? W tym roku we współpracy z Fear Zone, czyli najstraszniejszym domem grozy w Polsce sprawimy, że włosy jednak staną Wam dęba, a ciśnienie podskoczy jak po kilku shotach espresso.

Tym razem, aby dołączyć do najlepszej imprezy Halloween będziecie musieli zmierzyć się ze swoimi lękami i koszmarami z dzieciństwa – nigdy nie wiadomo, co czai się w zakamarkach naszego labiryntu… Przyspieszone bicie serca zagwarantują Wam nie tylko najlepsi DJe, lecz także zombie ‘żywcem’ wyjęte z najlepszych horrorów! Gwarantujemy, że w tym roku jeden papieros czy mocny shot nie wystarczy na ukojenie nerwów!

Czekają Was:
- eksperymentalny pokaz dr Patusa,
- labirynt, który pozwoli Wam zmierzyć się ze swoimi lękami,
- wybór Króla i Królowej Nocy (pula nagród ciągle rośnie!),
- dedykowane drinki oraz promocje na barze…

Halloween: Fear Zone x Hulakula

kup bilety WARSZAWA
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta 2018-10-31
31 pazdziernika 2018
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca