Muzyka

Mystic Festival powróci w 2019 roku

Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival, jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju.
Najnowsza edycja odbędzie się latem przyszłego roku, a za jej finalny kształt będzie odpowiadać Mystic Coalition - połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

- Jestem niezmiernie zadowolony, że Mystic Festival wraca na koncertową mapę Polski. Po niezwykle udanych edycjach 2005/06 (Iron Maiden/Nightwish/Slayer)skupiliśmy się na działalności wytwórni, jednak festiwal zawsze był z tyłu mojej głowy - mówi Michał Wardzała, szef Mystic Production, czyli pomysłodawca Mystic Festival. - Współpraca z Knock Out Productions i B90 otworzyła drogę do powrotu i myślę, że w takim składzie uda się nam stworzyć nową jakość i regularny festiwal.

- Znam się z Michałem od kilkunastu lat, a od kilku namawiałem go do powrotu Mystic Festival - mówi Tomek Ochab, szef Knock Out Productions. - My jako Knock Out Productions również potrzebowaliśmy czasu i zaufanych partnerów, aby z pełną mocą zaangażować się w tak duży projekt, który miejmy nadzieję na stałe wpisze się do kalendarza festiwalowego w naszym kraju.

- Każdy z nas osobno myślał o tym samym. Z Tomkiem łączy nas wieloletnia współpraca i świetna komunikacja. Michał już po pierwszym spotkaniu czuł się jak w domu - mówi Arek Hronowski odpowiedzialny za sukces B90. - Dlatego B90 jest dumne, że może wnieść swój udział do tak wielkiego przedsięwzięcia. Polska potrzebuje dużego festiwalu z rockową i metalową muzyką i jestem przekonany, że na przestrzeni kolejnych lat rozwiniemy wydarzenie do poziomu największych festiwali europejskich.

Skład, data, miejsce, bilety - informacje wkrótce.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca