Muzyka

Masaż dźwiękiem - koncert duetu Nada Bindu

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach mis, gongów i innych instrumentów terapeutycznych.

Kąpiel w dźwiękach działa na wszystkie poziomy człowieka - ciało, umysł, duszę i aurę. Wywołuje ona stan głębokiego relaksu, a rozchodzące się fale wprowadzają w stan odprężenia i błogostanu. Wibracje mis mają tę samą długość fali co fale mózgowe. Podczas kąpieli, dźwięk mis zmienia fale Beta (częstotliwość naszych fal mózgowych) na fale Alfa (stan relaksu i odprężenia tuż przed snem i zaraz po przebudzeniu) a nawet Theta (stan medytacji, transu, intensywnego marzenia bądź emocji). Zatem już sam dźwięk tworzy energetyczne pole, a uczestnicy kąpieli znajdują się w bezpiecznej przestrzeni, otuleni dźwiękiem i wibracjami.

Misy i gongi wpływają na wzmocnienie energii życiowej, pogłębiają i uspokajają oddech, likwidują napięcia energetyczne gromadzone w ciele, polepszają jakość snu i radzenie sobie ze stresem, zwiększają ogólny poziom witalności. To tylko niektóre korzyści płynące z obcowania z dźwiękami mis i gongów. Kąpiel w dźwiękach to niezwykła podróż do przestrzeni spokoju, ciszy, piękna i harmonii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codzienności, zabiegania, bycia w ciągłym ruchu i stresie, tych, którzy pragną zatrzymać się, wejrzeć w siebie, uspokoić oddech, uporządkować myśli, poczuć błogość i dobrostan.

Przed kąpielą artystki opowiedzą o terapeutycznych właściwościach mis dźwiękowych i masażu misami wg metody Petera Hess'a, stosowanej w masażach indywidualnych. Każdy z uczestników będzie miał możliwość bezpośredniego kontaktu z misami, poczuć ich wibracje bezpośrednio na ciele, usłyszeć moc dźwięków wydobywających się po uderzeniu mis pałką.

Koncertu słuchamy na leżąco - prosimy o zabranie ze sobą mat do leżenia oraz kocyków.

Masaż dźwiękiem - koncert duetu Nada Bindu

bilety niedostępne WARSZAWA
MAL Samogłoska 2018-11-09
9 listopada 2018
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 28 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca