Muzyka

Łukasz Łyczkowski i zespół 5 Rano

Łukasz Łyczkowski i zespół 5 Rano zagrają w Starej Piwnicy!

 

Finalista programu "The Voice of Poland", Łukasz Łyczkowski z zespołem 5 Rano wystąpią 22 lutego w klubie Stara Piwnica!

 

Zespół Łukasz Łyczkowski & 5 RANO istnieje na rynku muzycznym od 15 lat. Od początku twórczość zespołu zakorzeniona jest w muzyce wywodzącej się z lat 60 - tych i 70 - tych, podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hardrockiem, ale także jest otwarta na nowe kierunki      i nowoczesne brzmienie. Wokalistą zespołu jest Łukasz Łyczkowski, najlepszy męski głos 8 edycji The Voice Of Poland.

Koncerty Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach Hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu. Łukasz Łyczkowski potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to, co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością.  19 października 2018 roku miała miejsce premiera najnowszej płyty zatytułowanej "Korzenie" i w ramach promocji tego wydawnictwa zespół wyrusza w trasę, aby dotrzeć ze swoją muzyką do jak najszerszego grona odbiorców i szerzyć rock and rolla.

 

22.02.19 godz.20.00 Stara Piwnica, ul.Krupnicza 15

ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI & 5 RANO

Łukasz Łyczkowski i zespół 5 Rano

kup bilety WROCŁAW
Stara Piwnica 2019-02-22
22 lutego 2019
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 5 grudnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca