Muzyka

Sarius x PlanBe

Zapraszamy na szalony wieczór, w czasie którego swoje koncerty zagrają Sarius oraz PlanBe. Dwójka znakomitych artystów, dwie odmienne osobowości i dwa niepodrabialne style. To połączenie zapewni wyjątkową energię, powodując, że będzie to jeden z najlepszych hip-hopowych gigów tej zimy w Radomiu!

 

Sarius to młody i utalentowany raper i wokalista, który pochodzi z mającego hip-hopowe tradycje częstochowskiego osiedla 1000-lecia. Na rynku zadebiutował w 2013 roku, wydanym nakładem Asfalt Records, albumem „Blisko leży obraz końca”. Od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Album w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskał bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017. Aktualnie Sarius promuje najnowsze wydawnictwo pod tytułem „Wszystko co złe”, który uzyskał status złotej płyty.

 

PlanBe uchodzi za jeden z największych talentów na polskiej scenie hip-hopowej, mówi się, że jest jednym z diamentów korony QueQuality.  Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Artysta promować będzie swój najnowszy krążek, zatytułowany Moda, który ukaże się 18 stycznia.

 

Sarius x PlanBe w Radomiu

08.03.2019 r. start godz. 20:00

Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20, Radom

Sarius x PlanBe w Zabrzu

09.03.2019 r. start godz. 20:00

Klub CK Wiatrak, ul. Wolności 395, Zabrze

 

Organizator – Agencja Artystyczna Perspektywy

kup bilety ZABRZE
Klub CK Wiatrak 2019-03-09
kup bilety RADOM
Klub Strefa G2 2019-03-08
od: 8 marca 2019
do: 9 marca 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 12 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca