Muzyka

PRO8L3M powróci 1 marca

PRO8L3M zapowiada nową płytę. "Widmo" ukaże się już 1 marca 2019 roku.
Drugi w karierze zespołu PRO8L3M longplay będzie nosił tytuł "Widmo", a jego premiera zaplanowana jest na 1 marca. W ramach zapowiedzi płyty zespół ujawnił okładkę. Tym razem artyści, aby zrealizować koncepcję oprawy albumu wybrali się w podróż aż do Pakistanu.

Czego możemy się spodziewać po "Widmie"d To płyta, która zadaje wiele pytań o kierunek w jakim zmierza nasz świat i my sami. Zarysowuje wiele wizji, czasem mrocznych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych. Nie zabraknie porywających, lirycznych pomysłów Oskara i zaskakujących eksploracji muzycznych Steeza. "Widmo" krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju, degradacji środowiska oraz rzuca światło na niedostrzegane zjawiska. Adresowanie współczesnych problemów i idących za nimi potrzeb, to także motyw przewodni unikatowego gadżetu, przygotowanego przez zespół w limitowanej edycji preorderu albumu - masek antysmogowych.

Album "Widmo" na przełomie marca i kwietnia 2019 promować będzie trasa koncertowa.

Za zdjęcie z okładki wydawnictwa odpowiedzialny jest Michał Klusek (sesja realizowana we współpracy z SHOOTME), a projekt graficzny przygotował Darren Oorloff - uznany grafik z Melbourne, specjalizujący się w identyfikacji wizualnej projektów muzycznych.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca