Muzyka

Perfect, Patrycja & Grzegorz Markowscy

Perfect, Patrycja Markowska solo oraz w duecie z Grzegorzem Markowskim na jedynym takim koncercie!

Trzy wyjątkowe widowiska muzyczne zawładną 13 kwietnia łódzką Atlas Areną.  Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski zaprezentują materiał z pierwszej wspólnej płyty (premiera w styczniu 2019), a dodatkowe emocje zapewnią fanom koncerty Patrycji z własnym zespołem oraz legendarnej formacji Perfect!

Wyczekiwany przez fanów duet wreszcie stał się faktem! 7 listopada miał premierę utwór Patrycji i Grzegorza Markowskich „Na szczycie” nagrany z towarzyszeniem chóru Sound’n’Grace, który niespełna tydzień po premierze osiągnął imponującą liczbę prawie 200 000 wyświetleń na kanale YouTube. Utwór autorstwa Piotra „Rubensa” Rubika i Macieja Wasio, daje przedsmak brzmienia całej płyty będzie rockowo, bluesowo i trochę niepokornie.

Grzegorz, jako wokalista Perfectu, jest gwiazdą polskiej sceny rockowej od wczesnych lat 80. Patrycja rozpoczęła błyskotliwą karierę od wydanej w 2001 r. płyty „Będę silna”. Pod koniec 2018 r. wreszcie przyszedł czas na połączenie artystycznych potencjałów rockowego herosa i jego utalentowanej córki.

„Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy” – opowiada Patrycja Markowska. 

W styczniu do sklepów trafi ich wspólny album, a w 13 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się wielki koncert, promujący to unikatowe wydawnictwo. Perfect w pełnym składzie – na scenie już 39 lat, Patrycja Markowska z własnym repertuarem oraz wyjątkowy duet Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski (z gościnnym udziałem chóru Sound’n’Grace) na wspólnym koncercie, to ponad 3,5 godziny muzyki live w najlepszym wydaniu – tego jeszcze nie było!

Koncert zaczyna się o godzinie 19:00.

Otwarcie bram: 17:30.

kup bilety ŁÓDŹ
Atlas Arena 2019-04-13
bilety niedostępne ŁÓDŹ
Atlas Arena 2019-04-13
13 kwietnia 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 10 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca