Muzyka

James Gunn dziękuje Disneyowi

James Gunn podziękował Disneyowi za to, że został ponownie zatrudniony i zrealizuje trzecią część "Strażników Galaktyki".
Przypomnijmy, że James Gunn został zwolniony w ubiegłym roku po tym jak w prasie pojawiły się wypowiedzi twórcy sprzed 10 lat. Reżyser "Strażników z Galaktyki" miał m.in. powiedzieć "Jeśli chodzi o gwałt to lepiej być gwałcącym, niż gwałconym". Szefowie wytwórni Disneya zwolnili reżysera, choć napisał on scenariusz trzeciej części "Strażników Galaktyki" i wkrótce miał zabierać się do pracy.

Po pół roku szefowie Disneya najwyraźniej uznali, że decyzja raczej nie była dla studia zbyt opłacalna bo przyjęli Jamesa Gunna z powrotem. Reżyser zdążył już zaangażować się w realizację "Legionu samobójców" więc trzecia część "Strażników Galaktyki" postanie dopiero, gdy twórca zakończy pracę przy projekcie Warner Bros. i DC Comics.

- Dziękuję bardzo za wsparcie jakiego udzieliło mi tak wiele osób w ostatnich miesiącach - napisał James Gunn. - Uczę się każdego dnia i obiecuje Wam być coraz lepszą osobą. Dziękuję z całego serca.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca