Muzyka

Flow i Skubas pili i palili

Flow i Skubas opublikowali teledysk do piosenki "PiliPalili".
Warszawska artystka Flow, na poszukiwanie inspiracji, wybrała się w długą, samotną podróż dookoła świata. W trakcie tejże podróży, poznała wyjątkowych artystów - muzyków, śpiewaków, poetów, tancerzy, fotografów, filmowców, projektantów. Słuchała, wąchała, czuła, śledziła, obserwowała, podglądała.

Efektem tych doświadczeń jest klip do piosenki "PiliPalili", napisanej przez Flow, skomponowanej przez Skubasa i wspólnie wykonanej. Utwór nagrany został w Barcelonie, pod okiem Flow i Dava Bianchi, producenta z Nowego Yorku. Zagrali jazzowi muzycy z Havany, stree-artowcy z Meksyku i Brazylii, oraz muzycy flamenco. Niesamowite rytmy wytańczyła i wyklaskała flamenca z Argentyny - Barbara Balbo.

Obraz autorstwa Flow, zrealizowany został w pełnej kolorów i kipiącej od emocji i rytmów flamenco Andaluzji. Gościnnie zatańczył jeden z czołowych, młodych tancerzy flamenco Julio Ruiz, a kosmiczne kostiumy to efekt współpracy między innymi z projektantem Antonio Sicillią, w którego kreacjach występuje Rosalia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca