Muzyka

Drzewka pomarańczowe Mariny

Marina zaprezentował teledysk do piosenki "Orange Trees".
Marina, wcześniej znana jako Marina And The Diamonds, ujawniła trzeci singel zwiastującego jej czwarty album. Piosenka nosi tytuł "Orange Trees", a płyta, z której pochodzi, "Love + Fear", ukaże się 26 kwietnia 2019 roku.

Utwór "Orange Trees" pochodzi z części "Love". Za jego produkcję odpowiada Oscar Gorres (Britney Spears, Taylor Swift, Maroon 5). Jest on także współautorem piosenki wraz z Mariną, Jakobem Jerlstromem i Erikiem Hassle. Artystka zachęca w utworze, aby rozkoszować się cudami natury. Nie bez powodu teledysk do "Orange Trees" nakręcono w pięknych okolicznościach przyrody, w Meksyku. Za reżyserię odpowiada laureatka Grammy Sophie Muller.

Podczas czteroletniej przerwy Marina próbowała odkryć prawdziwą siebie, stworzyła MarinaBook, w której poruszała ważne dla siebie tematy pozamuzyczne, a także wróciła na studia na uniwersytecie. Na uczelni zgłębiała osobowość człowieka i teorię więzi. Teraz zamierza brać czynny udziału w naukowych wydarzeniach i warsztatach, które tematem są relacje społeczne.

Artystka zadebiutowała albumem "The Family Jewels" (2010; złoto na Wyspach) potem był "Electra Heart" (2012; numer 1 na Wyspach). Na koncie Mariny jest ponad 800 milionów streamów oraz przeszło 400 milionów odsłon teledysków. Trzy z jej płyt znalazło się w Top 10 brytyjskiego notowania. Album "Froot" znalazł się w Top 10 na SoundScan/Billboard 200 oraz osiągnął miejsce czwarte na Top Albums Chart. Zebrał doskonałe recenzje i zdobył szczyty list iTunes Top Albums w USA, Argentynie, Grecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca