Muzyka

Kakkmaddafakka

Wiele rzeczy związanych z Kakkmaddafakka jest pogmatwanych. Czy to ich trudna do wymówienia nazwa, czy transgatunkowe brzmienie. Jednakże, gdy zespół ten wchodzi na scenę wszystko zaczyna mieć sens. Od ich początków w 2004 roku grupa przeszła wiele zmian, ale jedna rzecz pozostaje stała - spektakularne występy na żywo, które ekscytują publikę od małych klubów w norweskim Bergen po 50,000 tłumy na festiwalach.

Droga do sukcesu zespołu również była niekonwencjonalna. Ich maksymalistyczne podejście i bezwstydne poczucie radości, ukazują świeżość i nowatorstwo. Zespół stał się popularny dzięki poczcie pantoflowej i podejściu do social mediów. Dzięki temu grupa została dostrzeżona przez największe festiwale i media na świecie.

W 2011 zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany Hest, którego producentem został Erlend Øye. Płyta została znakomicie przyjęta przez fanów i krytyków na całym świecie. Kolejny album Six Months is a Long Time wydany w 2013 roku odniosła nie mniejszy sukces. Grupa wyprzedała trasy koncertowe w Europie, i Ameryce Południowej, a także zagrała na najważniejszych festiwalach. Zespół wydał jeszcze dwie płyty KMF w 2016 i Hus w 2017 roku, co daje im różnorodny wachlarz hitów do grania na żywo. Mimo że Kakkmaddafakka są już koncertowymi weteranami, cały czas czują, jakby prawdziwa zabawa dopiero się zaczynała. Po zajętym przez festiwale lecie, zespół wyruszy w ogromną trasę koncertową, jednym z przystanków Kakk jest Warszawa.

Kakkmaddafakka

kup bilety WARSZAWA
Hydrozagadka 2019-04-04
4 kwietnia 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 29 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca