Muzyka

Kid Cudi, Sam Worthington i Indira Varma biorą prochy

Sam Worthington, Indira Varma i Kid Cudi zagrają u boku Gary'ego Oldmana, Armie Hammera i Evangeline Lilly w filmie "Dreamland".
Fabuła "Dreamland" zbudowana jest na trzech przeplatających się watkach. Bohaterem jednego z nich jest szmugler (Armie Hammer) organizujący przemyt fentanylu z Kanady do Stanów Zjednoczonych, w drugim pani architekt (Evangeline Lilly) wychodząca z uzależnienia od oxycontinu szpieguje swojego syna najwyraźniej także uzależnionego od narkotyków, w trzecim natomiast profesor (Gary Oldman) odkrywa, że jego pracodawca nie mówi całej prawdy wprowadzając na rynek "nieuzależniający środek przeciwbólowy".

Poza Garym Oldmanem, Armie Hammerem i Evangeline Lilly w filmie zagra także niemiecka aktorka Veronica Ferres. Adam Tsekhman sportretuje ormiańskiego gangster, który przy okazji jest wtyczką agenta DEA. Znany z "Avatara" Sam Worthington sportretuje naukowca pracującego w przemyśle farmaceutycznym, raper Kid Cudi zagra urzędnika Agencji Żywności i Leków, a znana z "Gry o tron" Indira Varma zagra urzędniczkę akademicką.

Nicholas Jarecki reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. Zdjęcia trwają w Montrealu i Detroit.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca