Muzyka

Enter Enea Festival

9. edycja Enter Enea Festival, międzynarodowego festiwalu muzycznego pod dyrekcją artystyczną, wybitnego polskiego muzyka Leszka Możdżera,  odbędzie się 17-19.06.2019 w Poznaniu, nad Jeziorem Strzeszyńskim. Bilety już w sprzedaży. 

Muzyczne spotkania w plenerze Jeziora Strzeszyńskiego na stałe wpisały się już do koncertowego kalendarza Poznania. Kameralność plenerowego Festiwalu jest, obok wyjątkowego, autorskiego programu skierowanego na premiery i projekty specjalne Leszka Możdżera i przegląd jego muzycznych fascynacji, to jego znaki rozpoznawcze. 

Enter Enea Festival prezentacje różnorodną scenę jazzową, inspirującą dla muzyków zajmujących się gatunkami pokrewnymi, lub szukających inspiracji na przecięciu sztuk. Ważnym elementem programowym jest też spotkanie muzyki improwizowanej, ludowej,  klasyki i muzyki elektronicznej. 17-19 czerwca, na jednej scenie, nad Jeziorem Strzeszyńskim spotykają się muzycy, których nie możemy zamykać w gatunkowych szufladkach. W trzydniowym programie zabrzmią m.in. bałkańska orkiestra dęta, elektroniczny jazz i fortepianowy koncert solowy. Pełen program Festiwalu ogłoszony zostanie w połowie maja.

kup bilety POZNAŃ
Plaża nad Jeziorem Strzeszyńskim 2019-06-19
kup bilety POZNAŃ
Plaża nad Jeziorem Strzeszyńskim 2019-06-18
bilety niedostępne POZNAŃ
Plaża nad Jeziorem Strzeszyńskim 2019-06-18
od: 18 czerwca 2019
do: 19 czerwca 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 20 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca