Muzyka

Duff McKagan na koncercie w Polsce

Duff McKagan, basista Guns N´ Roses zagra 22 sierpnia w warszawskiej Stodole.
Duff McKagan przyjedzie do Polski promować album "Tenderness", który zostanie wydany 31 maja 2019 roku. Jednym z utworów zapowiadających płytę jest "Don't Look Behind You".

- "Don´t Look Behind You" został naprawdę zainspirowany poczuciem spokoju, który ogarnął mnie po kilku miesiącach wyłączania telewizji i mediów społecznościowych - mówi Duff McKagan. - Zainspirowało mnie także poczucie prawdziwej społeczności, którą czułem podczas podróży i rozmawiania z ludźmi z całego świata podczas trasy w tym nieco mrocznym czasie. Ten okres burzy i rozpadu rzeczywiście przeminie.

Wydanie "Don´t Look Behind You" poprzedziły wcześniej utwory "Chick Away" i "Tenderness".

"Tenderness" pokazuje refleksje Duffa McKagana nad podróżami razem z Guns N´ Roses podczas trasy "Not In This Lifetime". W obliczu zawodu, gniewu, strachu, zamieszania i podziałów w tym burzliwym czasie dla całego świata, Duff McKagan swoją frustrację przelał na piosenki.

- Stajemy się podzieleni w czasie, gdy potrzebujemy siebie nawzajem najbardziej - mówi Duff McKagan. - Kiedy wielkie gałęzie przemysłu są wymieniane z powodu modernizacji, nadszedł czas, aby przekwalifikować się i wzmocnić tych, którzy zostali odrzuceni. Bezdomności i uzależnienia od narkotyków można uniknąć w tym kraju, jeśli spotkamy się razem i skierujemy prywatne i publiczne tryby w pozytywnym kierunku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca