Muzyka

Madonna prezentuje balladę "I Rise"

"I Rise" to druga z pięciu piosenek, które Madonna udostępni przed oficjalną premierą "Madame X". krążek trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 14 czerwca 2019.
"I Rise" to drugi po "Medellín" utwór udostępniony przez Madonnę. Przed premierą "Madame X" artytska jeszcze opublikuje "Crave" z udziałem Swae Lee wyprodukowane przez Mike'a Deana (10 maja), jamajskie "Future" ft. Quavo (17 maja) oraz "Dark Ballet" (7 czerwca).

- Napisałam "I Rise", by udzielić głosu wszystkim zmarginalizowanym osobom, które czują, że nie mają możliwości wypowiedzenia się - Madonna. - W tym roku obchodzimy 50. rocznicę ruchu walki o prawa osób LGBT. Mam nadzieję, że ten utwór zachęci wszystkich, by byli tym, kim są, by mówili, co myślą i by kochali samych siebie.

Podczas tegorocznej gali GLAAD, która odbędzie się 4 maja, Madonna otrzyma nagrodę Advocate for Change. To druga osoba w historii i pierwsza kobieta, której wręczane jest to wyróżnienie, kierowane do tych, którzy zmieniają bieg historii dla osób LGBTQ na całym świecie.

"Madame X", najnowsza płyta Madonny, jest zainspirowana czasem artystki spędzonym w Lizbonie. 15 nowych utworów celebruje związki artystki z muzyką latynoską, jak również wpływy kultur z całego świata. Na krążku wokalistka śpiewa po portugalsku, hiszpańsku oraz angielsku. "Madame X" powstała we współpracy z Mirwaisem, jak również (między innymi) Mikiem Deanem i Diplo.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 maja 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca