Muzyka

Postmodern Jukebox wracają do Polski

Postmodern Jukebox wracają do Polski z trasą Welcome to the Twenties 2.0. Kapela zagra 6 listopada w Palladium w Warszawie i 7 listopada we Wrocławiu w Centrum Koncertowym A2.
Aby zapoczątkować odliczanie do nadchodzącego Twenty-Twenties (2020) muzyczny kolektyw Postmodern Jukebox okrąży świat w 2019 ze swoją trasą Welcome to the Twenties 2.0 Tour. Trasa ma na celu przygotowanie świata na nową dekadę - taką, w której twórca Postmodern Jukebox - Scott Bradlee - ma nadzieję zobaczyć powrót do stylu i rzemiosła, które były wyrazem muzyki poprzednich pokoleń.

- Ostatnio w latach dwudziestych dostaliśmy jazz - jedyną prawdziwą amerykańską formę sztuki. Kto wie co przyniesie nam 2020? - mówie Bradlee. - Jedno jest pewne - jest mnóstwo ludzi zmęczonych krzyczącymi nagłówkami, bezmyślnymi programami w TV i uzależnieniem od smartphonów, które przyczyniły się do tego, że ludzi się od siebie w ostatniej dekadzie jeszcze mocniej oddalili. Używamy naszego małego zakątka w przestrzeni popkultury, aby powiedzieć ludziom, żeby zapomnieli o swoich problemach i dołączyli do nas by wspólnie świętować prawdziwe muzyczne talenty i ponadczasowy styl - na żywo i w prawdziwym życiu.

Zapoczątkowany przez Bradlee w 2009 roku muzyczny kolektyw Postmodern Jukebox (PMJ) ma na koncie ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube, 3,5 miliona subskrybentów oraz ponad 1,7 miliona fanów na Facebooku. Przez ostatnią dekadę PMJ podróżował po całym świecie grając setki koncertów w wyprzedanych salach na 6 kontynentach. Wystąpili także w takich programach telewizyjnych jak "Good Morning America", podbili listy przebojów na iTunes i Billboard oraz zwrócili uwagę NPR Music, NBC News i szerokiej publiczności na całym świecie.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 maja 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca