Bardzo pewni siebie 5 Seconds of Summer

Grupa 5 Seconds of Summer opublikowała teledysk do kompozycji "Easier".
Producentami utworu są Andrew Watt, Louis Bell oraz Charlie Puth. Za reżyserię klipu odpowiada Grant Singer.

- Nigdy wcześniej nie czuliśmy się tak pewnie podczas premiery pierwszego singla zapowiadającego nadchodzącą płytę jak przy "Easier" - mówi wokalista 5 Seconds of Summer, Luke Hemmings. - Zarówno w warstwie dźwiękowej jak i wizualnej skorzystaliśmy z wiedzy, którą przyswoiliśmy przy poprzednim wydawnictwie. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o samych sobie. Szczerze wierzę, że "Easier" to początek nowej, najlepszej ery w dotychczasowych dziejach 5 Seconds of Summer.

- "Easier" to idealne ujęcie indywidualnego podejścia kreatywnego każdego z nas, które razem tworzy esencję 5 Seconds of Summer - dodaje basista Calum Hood. - Podświadomie od zawsze potrzebowaliśmy nagrać właśnie taki utwór. Towarzyszący mu teledysk jest bardzo radosny i surowy. "Easier" to najlepsze, co do tej pory stworzyliśmy.

Klip powstawał w dwóch wyjątkowych miejscach w Południowej Kalifornii: jaskiniach Bronson w Griffith Parku oraz Angeles Abbey Memorial Park w Compton.

- Zależało nam na stworzeniu czegoś w postaci epickich, filmowych klipów jakie mogliśmy oglądać w latach 90. Zainspirowaliśmy się również ideą odrodzenia i czterech żywiołów - mówi reżyser Grant Singer. - Celowaliśmy w napięcie i emocje. Nie widzieliście jeszcze czegoś takiego u 5 Seconds of Summer.

W skład 5 Seconds of Summer wchodzą Luke Hemmings (wokal, gitara), Michael Clifford (wokal, gitara), Calum Hood (wokal, bas) oraz Ashton Irwin (wokal, perkusja).


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 maja 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło