Muzyka

Czy Ty słyszysz Darię Zawiałow?

Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i Schafter zaprezentowali klip do piosenki "Czy Ty słyszysz mnie?"
Daria Zawiałow zaprosiła do współpracy dwóch młodych, uzdolnionych artystów - Ralpha Kaminskiego i Schaftera. Efektem tej kolaboracji jest piosenka "Czy Ty słyszysz mnie?" i teledysk, a hasło przewodnie to "Talent is not a crime". Tym utworem artyści razem z marką Puma zwracają się do wszystkich niepokornych, zdolnych ludzi, którzy podążają za swoim talentem i mają odwagę być inni.

Piosenka "Czy Ty słyszysz mnie?" powstała w ramach najnowszej odsłony projektu Puma Talents i została stworzona przez Darię Zawiałow oraz Michała Kusha z udziałem Ralpha Kaminskiego i Schaftera. To jedyne w swoim rodzaju połączenie wyjątkowych osobowości i różnych stylów muzycznych. A wszystko po to, żeby pokazać młodym, zdolnym ludziom, że nie są sami i jak ważne jest "by nie odpowiadać "zakopałem" na pytanie, co zrobiłem z darem".

Piosence towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Krzysztofa Grajpera ze zdjęciami Wojciecha Zielińskiego. Akcja rozgrywa się w szkole, bo to tam najczęściej młodzi ludzie odkrywają w sobie talenty, które nie zawsze są rozumiane i akceptowane przez innych. Razem z artystami wracamy do szkolnych lat, by pokazać, że miarą prawdziwego talentu nie zawsze jest popularność, tylko oryginalność i indywidualizm. Marka Puma i artyści, biorący udział w projekcie, chcą oddać głos tym wszystkim niepokornym, zadziornym ludziom, którzy bez względu na opinie otoczenia podążają pod prąd za swoją pasją i mają odwagę być inni. Częścią projektu jest również sesja zdjęciowa, zrealizowana w szkole przez fotografa Kamila Kotarbę.

- Pamiętam, że byłam odważnym dzieckiem, które miało też w sobie sporo brawury - mówi Daria Zawiałow - Mimo to nie zawsze było łatwo. W ramach projektu chcieliśmy zrobić coś dla tych młodych ludzi, którzy walczą o swoje i nie przejmują się opiniami innych. Chodziło nam o to, żeby zostali oni usłyszani. Tą piosenką i klipem przybijamy im piątkę i pokazujemy, że siła tkwi w ich zadziorności i oryginalności.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 czerwca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca