Żurkowski pokazuje "Ciemność"

Do sieci trafił teledysk do piosenki "Ciemność" alternatywno-rockowej formacji Żurkowski.
Klip powstał w ramach Papaya Young Directors i jest nagrodą za zdobycie największej liczby głosów w konkursie Męskie Granie Young. Za kamerą stanął Szymon Kuriata.

Grupa Żurkowski otrzymała 9974 głosy, zdobywając pierwsze miejsce w plebiscycie Męskie Granie Young. Oznacza, że grupa zagra na scenie Ż podczas nadchodzącej trasy Męskie Granie. Zwycięstwo ekipie wokalisty Łukasza Żurkowskiego zapewniła właśnie piosenka "Ciemność".

Przypomnijmy, że trasa Męskie Granie rozpocznie się 13 lipca. Pierwszy koncert odbędzie się w Poznaniu w Cytadeli. Tydzień później, 20 lipca, projekt zagra w Krakowie - w nowej lokalizacji - w Muzeum Lotnictwa. 27 lipca doskonałej polskiej muzyki będzie można posłuchać w Parku Kolibki w Gdyni, 3 sierpnia we Wrocławiu, również w nowej lokalizacji - na torze Partynice, 10 sierpnia w Strefie Kultury w Katowicach, a 17 sierpnia na warszawskim Służewcu (nowa lokalizacja). Finałowy koncert, zgodnie z tradycją, odbędzie się w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem, 24 sierpnia.

Hymnem jubileuszowej edycji objazdowej imprezy jest "Sobie i wam". Za piosenkę odpowiadają Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski oraz Igor Walaszek.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 14 czerwca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło