Muzyka

Niemen inaczej

„Niemen Inaczej” powraca!

Najbliższy koncert już  9 października w Gdańsku.

Wiosenne koncerty trasy „Niemen inaczej” przyciągnęły wielotysięczną widownię w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie i Wrocławiu.  Na specjalnie na życzenie widzów artyści wystąpią raz jeszcze.

Już 9 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku będzie okazja by posłuchać nieśmiertelnych piosenek Czesława Niemena. Wybitni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek i goście specjalni Grażyna Łobaszewska oraz Michał Szpak w nowych, intrygujących ujęciach szlagierów Mistrza, gwarantują niezapomniane muzyczne emocje.      

 

Rok 80. lecia urodzin Czesława Niemena wciąż świętujemy z jego piosenkami.

Wiosną w niemal 20 koncertach trasy „Niemen inaczej” uczestniczyło ponad 20 tysięcy widzów. To sukces, który pokazuje jak ważną postacią dla polskiej piosenki był Czesław Niemen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy, już 9 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku będzie można jeszcze raz spotkać się z wyjątkową muzyką artysty.

Tego wieczoru ponownie na scenie swoimi interpretacjami piosenek Czesława Niemena podzielną się z widzami cenieni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek, Grażyna Łobaszewska i Michał Szpak. Solistom na multimedialnej scenie towarzyszył będzie 11-osobowy zespół uznanych muzyków sesyjnych oraz Kwartet RAMPA.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Pod Papugami”, „Sen o Warszawie”, „Jednego serca”, „Wspomnienie”, „Bema pamięci żałobny rapsod”, „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, a także utwory z późnego okresu twórczości mistrza. W niezwykłym finale koncertu zabrzmi duet Czesława Niemena i jego córki Natalii Niemen w najważniejszym protest songu w historii polskiej muzyki rozrywkowej „Dziwny jest ten świat”.

Koncert „Niemen inaczej” to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć ponadczasowe piosenki Czesława Niemena w nowym, intrygującym brzmieniu i aranżacjach.

 

SKŁAD ARTYSTYCZNY:

Natalia Niemen

Janusz Radek

Kwartet Rampa

 

GOŚCIE SPECJALNI:

Grażyna Łobaszewska

Michał Szpak

NIEMEN INACZEJ

kup bilety GDAŃSK
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina 2019-10-09
9 pazdziernika 2019
GDAŃSK

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 30 lipca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca