Muzyka

"Osierocony Brooklyn" Edwarda Nortona

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Osierocony Brooklyn" na podstawie powieści Jonathana Lethema.
Edward Norton wyreżyserował obraz "Osierocony Brooklyn" na podstawie własnego scenariusza i gra w nim główną rolę. "Osierocony Brooklyn" przedstawia historię Lionela Essroga (Edward Norton), mężczyzny, który cierpi na syndrom Tourette'a. Lionel ma tiki, musi wszystkiego dotknąć, mimowolnie, automatycznie powtarza zasłyszane słowa i dźwięki bezpośrednio po ich usłyszeniu. Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel, szef i mentor, Lionel bez jakiegokolwiek przygotowania detektywistycznego przystępuje do śledztwa, aby rozwikłać zagadkę tej zbrodni. Poszlaki prowadzą go do nocnego klubu w Harlemie i pewnej kobiety przewodzącej protestom przeciwko wpływowemu deweloperowi, Mosesowi Randolphowi. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w 1954 roku. W obsadzie znajdą się także Gugu Mbatha-Raw, Cherry Jones, Willem Dafoe oraz Bruce Willis i Alec Baldwin.

W filmie pojawi się nagranie Thoma Yorke'a "Daily Battles". - Chciałem, by Thom napisał staromodną, melancholijną balladę - powiedział Norton na łamach "Rolling Stone'a". - Chciałem, by jego głos nadał ton postaci Lionela. W kompozycji udziela się Flea. Wynton Marsalis zajął się jazzową aranżacją "Daily Battles".

Polska premiera planowana jest na 3 stycznia 2020 roku.

W czerwcu 2019 roku ukazała się nowa solowa płyta Thome'a Yorke'a, "Anima". Wcześniej wokalista Radiohead skomponował ścieżkę muzyczną do horroru "Suspiria".
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 sierpnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca