Muzyka

Mystic Festival 2020: Poznaj pierwsze szczegóły przyszłorocznej edycji

Nowe miejsce, trzy sceny pod gołym niebem, dwóch wyjątkowych headlinerów - oto pierwsze informacje dotyczące największej metalowej imprezy w Polsce.
Choć po Mystic Festival 2019 ledwie opadł bitewny kurz, prace nad kolejną edycją już wystartowały. Nadchodząca odsłona Mystic Festival będzie bogatsza i zorganizowana z jeszcze większym rozmachem, planowane są również nietuzinkowe atrakcje i wiele udogodnień dla gości festiwalu.

Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca 2020 roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa i tym razem przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów, w tym dwóch wyjątkowych headlinerów. Pierwsza główna gwiazda Mystic Festival 2020 zostanie przedstawiona 16 września o godzinie 10:00.

Autorem grafiki festiwalowej jest Łukasz "Pachu" Pach.

Pierwsza pula biletów na Mystic Festival 2020 jest wciąż dostępna w sprzedaży. Karnety typu Blind Bird można zakupić w wyjątkowej cenie 419 zł.

Ceny karnetów i daty zmian:
Blind Bird - 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli
Early Bird - 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
Regular Sale - 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale - 499 zł do 9 czerwca

Organizatorem Mystic Festival jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 września 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca