Muzyka

Jedyny koncert Pezeta

19 grudnia w warszawskim Torwarze wystąpi Pezet. Artysta zapowiada, że zagra jedyny koncert promujący album "Muzyka współczesna", który jeszcze przed premierą osiągnął status złotej płyty.
Pytania o trasę koncertową Pezeta pojawiały się tak samo często jak te o nowy album artysty. Koncerty Pezeta zawsze cieszą się olbrzymią popularnością - artysta kilkukrotnie wyprzedawał stołeczne kluby. Pezet rozbudził też ostatnio oczekiwania fanów, występując gościnnie z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym, porywając sześćdziesięciotysięczną publiczność. Teraz zapowiada jedyny koncert jaki zagra w ramach promocji płyty

- Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert - mówie Pezet. - Wiem, że zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej jak się da. Będzie tam wszystko, co zawsze chciałem osiągnąć na scenie. Tu nie będzie kompromisów. Mam taki plan, żeby zagrać mój najlepszy koncert - tak, jakby miał być ostatnim.

Podczas koncertu Pezet zagra zarówno materiał z najnowszego albumu jak i swoje najpopularniejsze utwory. Na scenie towarzyszyć mu będzie plejada gości - zarówno tych, którzy pojawili się na najnowszym wydawnictwie jak i tych, z którymi współpracował na przestrzeni lat. Wszystko to w specjalnie na to wydarzenie szykowanej oprawie wizualnej.

Najnowszy album Pezeta "Muzyka współczesna" ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Album zapowiadały single: "Obrazy Pollocka", "Intro" oraz "Gorzka woda".
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca