Muzyka

Igor Herbut Lwia Część

Igor Herbut wystąpi w warszawskim Teatrze Roma w bardzo wyjątkowym charakterze. Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju, bardzo intymny solowy koncert Artysty, podczas którego nie tylko zaśpiewa i zagra na pianinie, ale także wiele opowie.

Swój występ zapowiada tak:

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę Was zaprosić na mój solowy koncert w warszawskim Teatrze Roma. To wyjątkowe miejsce i wyjątkowy, nostalgiczny dzień, 1 listopada. Oraz - jak zawsze wyjątkowi - Wy, bo na te koncerty przychodzą ludzie bardzo szczególni, wspaniali. Nie może Was zabraknąć w Romie. Energia, którą tworzy ta intymna sala z krzesłami „rozściełanymi pluszem czerwonym jak serce” (to nie moje, to z Gałczyńskiego) jest zupełnie inna niż we wszystkich klubach, w których grałem dotychczas w Warszawie. Wyobraźcie sobie tę salę i stojący na scenie czarny fortepian. Zamknijcie oczy. Słyszycie pierwsze dźwięki „Lwiej”? Ja słyszę.

Nie będzie to powtórka żadnego innego koncertu. Niezależnie, gdzie wcześniej mnie słyszeliście, będzie inaczej. Jest tyle do opowiedzenia... Od ostatniego koncertu w Warszawie sporo się zmieniło. Urodził się mój syn i urodziłem się i ja-ojciec, ja. Czy wspominałem, że się zaręczyłem? Powiedziała „tak”, mimo, że po tylu wspólnych latach zna wszystkie moje najgorsze cechy, których z pewnością domyślacie się z moich utworów. Opowiem w Romie. Jeśli będziecie chcieli słuchać moich opowieści, a może i także zupełnie czegoś nowego, przedpremierowego...
Bardzo Was zapraszam...”

Igor Herbut Lwia Część

kup bilety WARSZAWA
Teatr Muzyczny Roma 2019-11-01
1 listopada 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca