Muzyka

KARAIBSKIE ANDRZEJKI z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams!

 

Wszystkich miłośników karaibskich i latynoskich rytmów oraz tych, którzy chcieliby miło i aktywnie spędzić Andrzejkowy wieczór  zapraszamy  na szaloną, muzyczno - taneczną zabawę, która odbędzie się 30 listopada w Starym Klasztorze przy ulicy Purkyniego 1.  Podczas tego niezwykłego Andrzejkowego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams  i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów.

 

Wigilię świętego Andrzeja uważa się za czas magiczny, która dawniej  była zarezerwowana wyłącznie dla panien odprawiających wróżby i liczących, że szybko wyjdą za mąż. Obecnie Andrzejki przerodziły się w popularny wieczór wielkiej zabawy.

W Starym Klasztorze nie zabraknie stanowisk z tradycyjnymi obrzędami Andrzejkowymi. Jedną z najstarszych wróżb jest lanie wosku przez ucho klucza.  Wróżone będzie również z fusów kawy, które wysypane na biały talerz pozwolą na odczytanie  przyszłości z ich formy. Nasze wróżki z pewnością wywróżą Wam wspaniałą przyszłość :)

 

Oprawę taneczną Andrzejkowego wieczoru zapewni najsłynniejszy Kubańczyk mieszkający w Polsce - Jose Torres ze swoim wspaniałym zespołem Havana Dreams.

Każdy koncert zespołu Jose Torres y Havana Dreams to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca kolorów i dźwięków Kuby oraz Ameryki Łacińskiej. Program artystyczny jest wędrówką po krainie radości, pokładach energii i ścieżkach nostalgii oddających klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza publiczność w tematykę utworów, opowiada anegdoty, wciąga widzów w show. Wspiera go w tym zespół Havana Dreams z wokalistami. Zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, której czarujące brzmienia słychać na ulicach Hawany.

 

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać.

W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć.

Poniżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami oraz wywróżyć sobie przyszłość.

 

W programie Karaibskich Andrzejek w Starym Klasztorze:

- koncert zespołu Jose Torres & Havana Dreams ( 3 sety muzyki na żywo)

- pokazy wrocławskich szkół tańca

- konkurs na najlepsze karaibskie przebranie ( przewidziane atrakcyjne nagrody)

- taneczne zabawy z animatorami

- integracja ze szkołami tańca i trenerami

- wróżby andrzejkowe

- Dj-sety muzyczne

- specjalne Menu Andrzejkowe

 

KARAIBSKIE ANDRZEJKI z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

bilety niedostępne WROCŁAW
Klub Muzyczny Stary Klasztor 2019-11-30
30 listopada 2019
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca