Muzyka

Akustyczny "Najnowszy klip" Dawida Podsiadły

Dawid Podsiadło prezentuje akustyczny teledysk do "Najnowszego klipu".
Zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom ze sceny podczas koncertu na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłosił nową trasę "Leśna muzyka", na którą bilety wyprzedały się w rekordowym tempie - ponad 30 tysięcy biletów na 31 koncertów znalazło nabywców w kilka minut.

Nadchodząca trasa "Leśna muzyka" będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

"Leśną muzykę", która startuje w styczniu 2020 roku, promuje seria utworów nagranych na żywo w wersji akustycznej podczas sesji w Tatrach. Dziś na kanale YouTube artysty można zobaczyć video do utworu "Najnowszy klip".

Oryginalny klip do utworu "Najnowszy klip" zapowiadał film "(Nie)znajomi", którego Podsiadło jest koproducentem. Premiera filmu odbyła się 27 września, i okazał się kinowym hitem, w pierwszy weekend gromadząc ponad 132 tysiące widzów i plasując się na pierwszym miejscu box office. Do tej pory zobaczyło go ponad 500 tysięcy widzów.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 18 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca