Muzyka

Plastic poza kontrolą

"Out Of Control" to drugi singel zapowiadający czwarty album formacji Plastic.
Singel pojawia się z towarzyszeniem klubowej trasy koncertowej Out Of Control Tour. W "Out Of Control" Plastic uwalnia swoją pozytywną energię. Ich najnowszy singel jest energetyczną bombą manifestującą wolę walki o własną przestrzeń.

- "Out Of Control" to protest song o potrzebie bycia wolnym w relacjach z ludźmi, których kochamy. - zachęcają Plastic. - Czy, gdy na każdym kroku czujemy się kontrolowani przez algorytmy, spętani przez zasady i konwenanse możemy liczyć na choć odrobinę oddechu? O tak! Ta piosenka nas wyzwoli na 3 minuty i 17 sekund!

Out Of Control jest dynamicznym reprezentantem nadchodzącego albumu, który ukaże się na początku 2020 roku. Plastic zapowiada powrót do korzeni. Utwór od pierwszych taktów określa charakterystyczne niegrzeczne brzmienie basu (oldschoolowy Rickenbacker) i saksofonu barytonowego. Wszystko dzieje się przewrotnie pod hasłem: pozwól wewnętrznemu dziecku przejąć kontrolę. Słychać tu brzmieniowe inspiracje podróżami za ocean. Podróże te będą też motywem przewodnim całego albumu.

Inspirowany nocnym spacerami po metropoliach ze słuchawkami w uszach teledysk do "Out Of Control" stworzył Dawid Krępski.

Na koncertach zespół zaprezentuje część zupełnie nowego, jeszcze nieprezentowanego materiału, który wkrótce ukaże się na ich czwartym albumie.

30.10 - Wrocław - Stary Klasztor
14.11 - Łódź - Pop'n'Art
28.11 - Warszawa - Chmury
7.12 - Olsztyn - Las
8.12 - Gdańsk - Bunkier
13.12 - Poznań - Pan Gar


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca