Muzyka

Małgorzata Ostrowska, węże i pająki

Małgorzata Ostrowska prezentuje teledysk do utworu "Ziemia w ogniu".
"Ziemia w ogniu" to singel promujący pierwszy od 12 lat, studyjny, album Małgorzaty Ostrowskiej "Na świecie nie ma pustych miejsc".

- Nie jest to najbardziej reprezentatywny utwór z tej płyty, ale zdecydowanie najbardziej energetyczny. Na koncertach jest przyjmowany przez publiczność entuzjastycznie, więc mam nadzieję, że radia też go przyjmą z dużą życzliwością. - mówi artystka.

Do piosenki powstał też bardzo intrygujący klip, którego reżyserem jest Pascal Pawliszewski.

- Bardzo spodobała mi się ta wizja Pascala. Nie jestem postacią jednowymiarową i ten klip też o tym opowiada. Poza tym zachwycił mnie fakt, że oprócz bardzo oryginalnych postaci na planie pojawił się zestaw niezwykłych zwierząt tj. koń, puchacz, wąż, tarantula oraz przepiękny owczarek szwajcarski. Bezpośredni kontakt odpuściłam sobie tylko z pająkiem - wspomina wokalistka.

Album "Na świecie nie ma pustych miejsc" ukaże się 15 listopada. Zawiera 13 premierowych utworów oraz jako bonus - przebój "Szpilki". Niespodzianką jest fakt, że płyta będzie dostępna z dwiema okładkami do wyboru. Słowa utworu napisała Małgorzata Ostrowska, a muzykę skomponował Maciej Muraszko.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca