Muzyka

Janelle Monáe śpiewa dla "Zakochanego kundla"

W sieci pojawiła się nowa wersja piosenki "He's a Tramp" z "Zakochanego kundla".
Nową wersję "He's a Tramp" przygotowała Janelle Monáe. Artystka jest też współkpmpoztorką piosenki "What a Shame", która także trafiła do filmu. Jest to przeróbka "The Siamese Cat Song", ponieważ syjamskie koty z oryginału postrzegane są jako antyazjatycki stereotyp.

Tessa Thompson udzieliłą głosu Lady. Justin Theroux gra Trampa. Ashley Jensen pojawiłą się jako terrier Jackie, przyjaciółka Lady. Kiersey Clemons zagrała Darling, czyli właścicielkę Lady. Thomas Mann zagra Jima Deara, który wyrzuca Lady z domu, gdy jego żona rodzi dziecko. Yvette Nicole Brown wcieliłą się w ciotkę Sarah. Janelle Monáe, zagra Peg, suczkę, którą Lady spotyka, gdy zostaje zabrana do schroniska.

Oryginalny film "Zakochany kundel" powstał w 1955 roku. Zgodnie z angielskim tytułem ("Lady and the Tramp") film opowiadał historię Lady, suczki cockera spaniela z dobrego domu oraz Trampa, mieszkającego na ulicy kundla. Tych dwoje połączy uczucie, gdy Lady znajdzie się na ulicy po tym jak jej właścicielom urodzi się dziecko. W polskiej wersji jako Lady pojawiła się Kalina Jędrusik.

Film trafił na platformę Disney+ 12 listopada.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca