Muzyka

KARNET Glivitune Festival

Glivitune Festival 2020


14-15 luty 2020 - Arena Gliwice


Glivitune to będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip – Hopowej w Polsce w 2020 roku.

W ramach projektu, w ciągu dwóch dni festiwalu, zorganizujemy największą i jedyną jak do tej pory w Polsce strefę Expo, w której przybliżymy uczestnikom festiwalu kulturę i sztukę polskiego Hip – Hopu.

Na dziesiątki tysięcy miłośników polskiego Hip – Hopu będzie czekało szereg atrakcji, od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą wszystkim uczestnikom swoje produkty.

W ramach dodatkowych atrakcji przewidzieliśmy konkursy, pokazy, szkolenia, oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia Dj- skie, taneczne oraz graffiti.

Dla tych, którzy nie chcą się przemęczać i chcą odpocząć w miłej atmosferze przewidzieliśmy strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych strefach.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim, który przybliży uczestnikom historię polskiego rapu, który ukształtował znaczną część naszego pokolenia - wystawa „Zajawka. Śląski hip – hop 1993-2003”, na czas festiwalu przeniesie się do Areny Gliwice.

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka przewidzieliśmy również szereg działań z obszaru CSR.

Chcemy zaangażować naszych uczestników i odbiorców do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.


• "Glivitune - FESTIWAL WOLNY OD PLASTIKU" w ramach festiwalu będziemy prowadzili szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.

• Glivitune to impreza, która będzie pomagała najbiedniejszym, część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domu dziecka..

Glivitune Festival 2020 artyści i line-up


Tymek, Żabson, KaeN, Grubson, Malik Montana i Smolasty pierwszymi headlinerami Glivitune Festival! Artyści zagrają już 14 i 15 lutego w Arenie Gliwice.

Dwudniowy festiwal rozkręcą 'Popkiller Młode Wilki 7 Showcase'
bilety niedostępne GLIWICE
Arena Gliwice 2020-04-24
bilety niedostępne GLIWICE
Arena Gliwice 2020-04-25
14 lutego 2020
GLIWICE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 15 grudnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca