Muzyka

3-Majówka 2020

3-Majówka 2020 Wrocław


Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują artyści światowego formatu, najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 1 - 3 maja 2020 r. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. Koncerty w tym roku odbywać będą się na scenie plenerowej na Pergoli oraz scenie w Hali Stulecia.

Swój udział w festiwalu 3 - Majówka 2020 potwierdzili już: The Sisters Of Mercy - legenda brytyjskiej muzyki nowofalowej lat 80', Epica - holenderska gwiazda symfonicznego i gotyckiego metalu, Gerry Leonard - gitarzysta Davida Bowiego, który zaprezentuje we Wrocławiu projekt muzyczny Bowie Starman z największymi przebojami zmarłego 4 lata temu Davida Bowiego, Peter Hook - basista legendarnego zespołu Joy Division oraz polscy artyści Kult, Pidżama Porno, Nosowska, Daria Zawiałow, Mikromusic, Mrozu, Łąki Łan, Jelonek i Happysad.

Kolejne gwiazdy 3-Majówki 2020 poznamy wkrótce - spotkajmy się we Wrocławiu!
bilety niedostępne WROCŁAW
Hala Stulecia 2020-05-03
bilety niedostępne WROCŁAW
Hala Stulecia 2020-05-02
bilety niedostępne WROCŁAW
Hala Stulecia 2020-05-01
od: 1 maja 2020
do: 3 maja 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 30 grudnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca