Muzyka

Soccer Mommy zdradza szczegóły nowej płyty "Color Theory"

Soccer Mommy, czyli 22-letnia Sophie Allison, ogłasza premierę nowego albumu. Krążek "Color Theory" ukaże się 28 lutego. Już teraz można posłuchać głównego singla promującego wydawnictwo - "Circle the Drain".
Soccer Mommy, mierząc się z problemami ze zdrowiem psychicznym, jak również różnymi zawirowaniami w rodzinie, nagrała album inspirowany trzema motywami kolorystycznymi: niebieski reprezentuje smutek i depresję, żółty - choroby psychiczne i fizyczne, a szary - ciemność, pustkę oraz stratę. Allison pisała piosenki głównie w trasie, a większość nagrań odbyła się w studiu Alex the Great w jej rodzinnym Nashville. Za produkcję "Color Theory" odpowiada Gabe Wax, który pracował z Soccer Mommy także przy "Clean", a miksami zajął się Lars Stalfors (Mars Volta, Health, St. Vincent). Artystka po raz pierwszy skorzystała ze wsparcia pełnowymiarowego zespołu podczas nagrań. Rezultat to szczery portret bezkompromisowej artystki, która - według wielu krytyków - wydała jeden z najlepszych albumów 2018. "Color Theory" już teraz jest wymieniane w gronie najważniejszych premier alternatywnych 2020.

Pierwszy oficjalny singel promujący płytę, "Circle the Drain", jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Do kawałka powstał klip w reżyserii Atiby Jeffersona (American Football, Turnstile, TV on the Radio, Dinosaur Jr.), a zdjęcia zrealizowano w Palm Springs. W wideo pojawiają się profesjonalni deskorolkarze: Sean Malto, Jake Anderson Curren Caples oraz Nicole Hause.

Lista utworów na "Color Theory"
1. Bloodstream
2. Circle the Drain
3. Royal Screw Up
4. Night Swimming
5. Crawling in my Mkin
6. Yellow is the Color of her Eyes
7. Up the Walls
8. Lucy
9. Stain
10. Gray Light


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 stycznia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca