Muzyka

Charytatywny koncert z Narodową

Charytatywny koncert z Narodową odbędzie się 14 lutego o godzinie 20.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. To unikatowe wydarzenie muzyczne, podczas którego zabrzmi muzyka klasyczna oraz rozrywkowa w aranżacjach Mariusza Dziubka - Dyrektora Narodowej Orkiestry Dętej. Na scenie pojawi się m.in. Rafał Brzozowski, a wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz. Oprócz fantastycznej muzyki, organizatorzy przewidzieli również inne niespodzianki dla gości, m.in. aukcję charytatywną, na której zostaną zlicytowane przedmioty od darczyńców w szczytnym celu.

W tym wyjątkowym dniu, który jest świętem miłości, chcemy okazać serce najbardziej potrzebującym. Dochód z koncertu oraz dochód z aukcji w całości zostaną przekazane trzem lubińskim fundacjom:

⏩ Stowarzyszenie Równe Szanse to fundacja niosąca pomoc niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.

⏩ Stowarzyszenie Palium to hospicjum, które jest propagatorem opieki paliatywnej oraz długoterminowej. Oferuje system wsparcia dla pacjentów, aby pomagać im żyć aktywnie, jak długo to możliwe.

⏩ Fundacja Centrum Psychoonkologii Vivre wspiera chorych na nowotwory oraz ich rodziny na wszystkich etapach leczenia chorego, od diagnozy do leczenia paliatywnego. Przede wszystkim niesie wsparcie psychoonkologiczne, ale również zajmuje się edukacją w zakresie onkologii.

Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie to absolutna nowość, bowiem to pierwsza tego typu filharmonia w Polsce. Jej instrumentarium tworzą wyłącznie muzycy zawodowi grający na instrumentach dętych i perkusyjnych.

Charytatywny koncert z Narodową

kup bilety LUBIN
Hala Widowiskowo - Sportowa RCS 2020-02-14
14 lutego 2020
LUBIN

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 29 stycznia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca