Muzyka

Natalia Przybysz źle się kocha na kwarantannie

Natalia Przybysz opublikowała teledysk do piosenki "Kochamy się źle".
Natalia Przybysz prezentuje niezwykły teledysk nakręcony w niezwykłych okolicznościach. "Kochamy się źle", to trzeci singel z wydanego w październiku zeszłego roku albumu zatytułowanego "Jak malować ogień". Obraz do tego utworu artystka współtworzyła ze swoimi fanami przebywającymi w domach podczas ogólnopolskiej akcji #ZostanWDomu.

- Pomysł wspólnego kręcenia klipu z fanami pojawił się w naszych głowach niezwykle spontanicznie i jest odpowiedzią na sytuację, w jakiej obecnie wszyscy się znajdujemy - opowiada Natalia Przybysz. - Założenie było niezwykle proste, fani nagrywali swoje tańce i inne kreatywne wyczyny do piosenki "Kochamy się źle" w domowych warunkach, swoimi własnymi telefonami. Filmiki te zostały następnie wyselekcjonowane oraz zmontowane przez reżyserkę - Silvię Pogodę. Warto nadmienić, że fani nie zawiedli i zostało nadesłanych niemal 300 filmików. Niestety utwór ma ograniczony czas i nie wszystkie mogły znaleźć się w finalnym teledysku. Efektem końcowym jest "isolation video", będące wspólną radością i zabawą, trochę na przekór temu, co do nas obecnie dociera ze świata zewnętrznego.

- Bardzo się cieszę, że w tak szczególnym czasie mogłam współtworzyć ten teledysk - mówi reżyserka Silvia Pogoda. - To wyjątkowa sytuacja, której wszyscy doświadczamy po raz pierwszy w życiu, a nam udało się w trudnej rzeczywistości połączyć dzięki muzyce i stworzyć ten piękny projekt. Z nagrań nad którymi pracowałam czułam niepowtarzalną, specyficzną energię tego momentu i jestem bardzo wdzięczna za tę możliwość.

- Podobno kobiety obserwują miłość z perspektywy sufitu sypialni, konstruując w sobie pajęczynę narracji - dodaje Natalia Przybysz. - Mężczyznę prowadzi ku spełnieniu ciało/pojazd i fantazje z zachowanych w pamięci obrazów/map. Znów się spotykają, znów oczekują i szykują się na coś konkretnego i są plany lub wspomnienia w każdej z wyobraźni zaangażowanych. Niespełnienie prowadzi do rozczarowania. Czy tak musi być? A może dajmy się zaskoczyć tej samej osobie w tym samym miejscu. Każdy dzień przynosi nowe współrzędne, składniki, obszary lądów i nieznanych mórz. W wyobraźni. W sercu. W emocjach zgromadzonych w fizycznych strukturach naszego bycia. Może po prostu pozwólmy by się zadziało i dajmy się zaskoczyć, nawet samej/samemu Sobie. Bo dziś jest inne.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 kwietnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca