Muzyka

Tomasz Karolak wspiera walkę z pandemią koronawirusa

"Za nowy lepszy dzień" to singel Tomasza Karolaka wspierający walkę z pandemią koronawirusa.
Tomasz Karolak swoją nową piosenką inicjuje akcję o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z pandemią koronawirusa.

- Piosenkę #Za Nowy Lepszy Dzień nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć premierę w kolejnym sezonie serialu "39 i pół tygodnia" - mówi Tomasz Karolak. - Zważywszy na obecną sytuację postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz".

Premierze utworu towarzyszy zbiórka na rzecz Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Na tej stronie https://sklep.musicart.pl/product-category/tomek-karolak/ dostępne są 2 wersje utworu w formie MP3, które można pobrać wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel.

Tomasz Karolak zaproponował dla uczestników akcji niecodzienną nagrodę.

- Zbiórka pieniędzy potrwa do 24 maja i już w ostatnim tygodniu maja br. osiem najbardziej hojnych osób zapraszam na wspólną e-kolację ze mną oczywiście - ja stawiam!!! - zapowiada Tomasz Karolak. - Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów.

Do akcji #ZaNowyLepszyDzień przyłączyło się grono przyjaciół Tomka, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski, wspierając akcję nagranymi filmikami popierającymi inicjatywę aktora.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 kwietnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca