Muzyka

Tekashi 6ix9ine wraca z tęczowym przytupem

Tekashi 6ix9ine zaprezentował teledysk do kompozycji "GOOBA".
"GOOBA" to pierwsza piosenka rapera od wyjścia z więzienia. Raper objęty jest nadzorem kuratorskim - na klipie widać obrączkę na nodze. Teledysk został nakręcony na podwórku posiadłości muzyka.

W ciągu 24 godzin klip do "GOOBA" obejrzało 43 miliony fanów. Raper uczcił to zdjęciem na Instagramie, co doprowadziło do interwencji służb. 6ix9ine objęty jest bowiem programem ochrony świadków i gdy jego adres wyszedł na jaw został przeniesiony w inne miejsce.

Nie wszystkich cieszy sukces rapera po wyjściu z więzienia.

- Przestańcie promować tego kapusia - napisał Snoop Dogg.

Raper został zwolniony z więzienia wcześniej ze względu na astmę oraz pandemię koronawirusa. Raper jeszcze przez 5 lat będzie pod nadzorem kuratorskim.

6ix9ine został aresztowany 19 listopada 2018 roku w wyniku dochodzenia prowadzonego przez prokuraturę w Nowym Jorku, ATF (Biuro ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej oraz Materiałów Wybuchowych) oraz agentów Homeland Security Investigations. Muzyk został oskarżony o uczestnictwo i kierowanie gangiem Nine Trey Gangsta Bloods. Raperowi groziło nawet dożywocie.

W związku z tym, że raper współpracował z prokuraturą jego wyrok został wyjątkowo obniżony. Raper został skazany na 2 lata więzienia.

6ix9ine, już z aresztu, w listopadzie 2018 roku , wydał debiutancki album, "Dummy Boy". Na albumie znalazło się 13 kompozycji, w których udzielają się m.in. Nicki Minaj, Kanye West, A Boogie Wit Da Hoodie oraz Tory Lanez.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca