Muzyka

Zobacz, jak powstawał eko-koncert Krzysztofa Zalewskiego

W sieci pojawił się klip dokumentujący przygotowania do wyjątkowego występu Krzysztofa Zalewskiego na Żywiecczyźnie.
Koncert Krzysztofa Zalewskiego #zrównoważonyprzeznature solo act został zarejestrowany 4 czerwca 2020 roku na Hali Dach Beskidów na Żywiecczyźnie we współpracy z marką Żywiec Zdrój. Wydarzenie było transmitowane na Facebooku oraz YouTube i oglądane przez blisko 180 tysięcy fanów. Niestety występ został przerwany przez gwałtowną burzę, a artysta zdążył zagrać tylko cztery utwory. Teraz oddaje w ręce fanów "making of" z tego pełnego emocji dnia.

#zrównoważonyprzeznaturę koncert Krzysztofa Zalewskiego to połączenie dobrze znanej fanom artysty formuły solo actu i niezwykłych, dzikich i nieskażonych krajobrazów Żywiecczyzny.

Podczas wydarzenia Krzysztof wziął sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki - zaloopował je i nagrał na żywo, tworząc tym samym niepowtarzalną, muzyczną rzeczywistość.

Niestety koncert został przerwany przez nieprzewidywalną górską pogodę. Krzysztof zdążył zagrać jedynie cztery utwory zanim nas scenę nadciągnęłam gwałtowna i ulewna burza, która pokrzyżowała plany artyście i ekipie.

Krzysztof Zalewski jednak nie byłby sobą, pozostawiając słuchaczy w niedosycie - dokończył swój występ w nieco mniej widowiskowej formie - śpiewając i grając na gitarze do kamerki swojego telefonu - temu skromnemu wykonaniu nie brakowało jednak wielkich emocji.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca