Muzyka

Dr Misio i Wojciech Smarzowski pokazują Strach XXI wieku

Do sieci trafił klip do singla "Strach XXI Wieku" zespołu Dr Misio, którego liderem jest Arkadiusz Jakubik. Wideo nakręcił stały współpracownik kapeli, Wojciech Smarzowski.

"Strach XXI Wieku" zapowiada tak samo zatytułowany album Dr Misio, który ukaże się 9 października. - Rozpocząłem pracę nad płytą w połowie 2018 r., tuż po tym, jak wydałem solowy album "Szatan na Kabatach" - opowiadał Jakubik w rozmowie z Onetem. - Już wtedy zacząłem się zastanawiać, jak mogłaby wyglądać następna płyta Dr Misio. Pomyślałem sobie, że jest parę tematów, które muszę przerobić sam ze sobą. (...) Rozpocząłem pracę nad płytą w połowie 2018 r., tuż po tym, jak wydałem solowy album "Szatan na Kabatach". Już wtedy zacząłem się zastanawiać, jak mogłaby wyglądać następna płyta Dr Misio. Pomyślałem sobie, że jest parę tematów, które muszę przerobić sam ze sobą.

Na dyskografię Dr Misio składają się trzy albumy studyjne. Ostatni z nich - "Zmartwychwstaniemy" - ukazał się w maju 2017 i był nominowany do Fryderyków za najlepszy album rockowy roku. W skład zespołu, poza Jakubikiem, wchodzą Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis, Jan Prościński oraz Max Kucharski.

Arek Jakubik ostatnio zagrał w filmie "Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego. Obecnie można go podziwiać w serialu "W głębi lasu" na Netfliksie.

Wojciech Smarzowski to twórca filmów "Wesele", "Dom zły", "Drogówka", czy "Kler".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca