Muzyka

Deftones gwiazdą Metal Hammer Festival 2021

Znamy nową datę Metal Hammer Festivalu. Impreza, która miała odbyć się 4 czerwca, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, przeniesiona została na 2021 rok. Gwiazdą pozostaje Deftones.
Metal Hammer Festival odbędzie się 26 czerwca 2021 roku w katowickim Spodku. Headlinerem festiwalu pozostaje amerykańska grupa Deftones, a wkrótce poznamy pozostałe zespoły, które wystąpią w katowickim Spodku. Sprzedaż biletów rusza w czwartek, 2 lipca.

Zespół Deftones zadebiutował w 1995 roku albumem "Adrenaline", jednak prawdziwy sukces przyszedł wraz z trzecią płytą, "White Pony" (2000). W samych tylko Stanach album uzyskał platynowy status, a utwór "Change (In The House Of Flies)" grany był w każdej stacji rockowej pod niemal każdą szerokością geograficzną. Z tej płyty pochodzi też utwór "Elite", za który zespół otrzymał statuetkę Grammy w kategorii Best Metal Performance. Dyskografię grupy zamyka album "Gore" (2016), ósma studyjna płyta w dorobku kapeli, o której magazyn "Rolling Stone" pisał, że "Chino Moreno jawi się tutaj jako odpowiednik Morrisseya, śpiewający do gitar w stylu Meshuggah". Na jesień tego roku zapowiadana jest premiera nowego studyjnego krążka kapeli, na którym zespół wspomaga producent Terry Date. Ponadto z okazji 20-lecia "White Pony", grupa przygotowuje reedycję tej płyty oraz specjalną jej wersję na LP zatytułowaną "Black Stallion" z nowymi remiksami utworów z "White Pony", z których każdy wykonać ma inny producent.

Wszystkie bilety zakupione na festiwal, który pierwotnie miał odbyć się w czerwcu tego roku, zachowują swoją ważność na nową datę imprezy w 2021 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na Metal Hammer Festival.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża - 400/ 420 zł
Sektory czerwone H, J - 300/ 320 zł
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu - 260/ 280 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu - 199/ 219 zł
Płyta - 220/ 240 zł


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca