Muzyka

"Zimna wojna" Aurelii

"Zimna wojna" to nowa propozycja muzyczna warszawskiej wokalistki Aurelii. Piosenka jest pierwszą zapowiedzią jej nadchodzącego albumu "Pseudorany", który ukazać ma się tym roku.
- Piosenka "Zimna wojna" powstała pod koniec 2019 roku. Opowiada moją historię jako artysty, który żyje w bardzo trudnym i niezrozumiałym świecie - wyjaśnia artystka. - Świecie, w którym stale jesteśmy poddawani próbom, oceniani w kategoriach, które w ogóle nie powinny nas dotyczyć, pozostawieni sami sobie, często bez odrobiny wsparcia i zrozumienia. Sam tytuł "Zimna wojna" nawiązuje do chłodnych, oraz obojętnych relacji międzyludzkich, które spotkałam na swojej drodze. Odkąd tylko pamiętam, wielu ludzi chciało mnie zmienić. Mówili, że jestem za gruba, za chuda, mam za mocny głos, za ciężkie kompozycje. Próbowano zabrać moją tożsamość muzyczną, a także udowodnić, że nie ma tutaj dla mnie miejsca.

- Wielokrotnie podcinano mi skrzydła i zniechęcano do mojej największej pasji - muzyki. Tym utworem chciałam pokazać wszystkim słuchaczom jaką toczę bitwę od 11 lat - kontynuuje artystka. - "Zimna wojna" , to moja wewnętrzna walka pomiędzy mną, a "okrutnym" światem. Utwór dedykuję wszystkim tym, którzy zostali odrzuceni, stracili radość z tworzenia ważnych dla nich rzeczy i toczą wojnę z licznymi przeciwnościami losu.

Współkompozytorem "Zimnej wojny" jest Michał Włodarski.

Aurelia naprawdę nazywa się Aleksandra Wiśniewska.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca