Muzyka

Tropem sensorysia

TROPEM SENSORYSIA | LATO 2020

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie - nowo powstającą sala kreatywnej zabawy i labirynt sensoryczny w samym sercu Starego Mokotowa, przy ulicy Różanej 8.

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę! Do zobaczenia!

Dla spragnionych wielkich przygód zapraszamy na jednodniowe Wyprawy Rodzinne do lasów i parków przyrody w okolicy Warszawy. Wyprawa Rodzinna to wspaniała okazja na rozwój wszystkich zmysłów i jednocześnie spędzenie czasu w gronie rodzinnym na łonie natury. Podczas eskapady poszukamy tropów najróżniejszych mieszkańców, zaobserwujemy różnorodność flory i fauny. Nie zabraknie nasłuchiwania dźwięków ptaków mieszkających wysoko na drzewach, zapachu runa leśnego oraz podglądania zwierząt – tych dużych i tych bardzo malutkich. Zmysł równowagi również się przyda przemierzając bagna lub bystre strumyki! A dla odważnych spacer boso po leśnych ścieżkach. Zapraszamy!

W czerwcu b. r. w ramach pierwszego cyklu Tropem Sensorysia uruchomiliśmy sześć Spacerów Sensorycznych oraz dwie Wyprawy Rodzinne. Byliśmy na Żoliborzu, Śródmieściu, Pradze, Starym Mieście i ukochanym Mokotowie. Przeszliśmy Chojnowski Park Krajobrazowy i Kampinoski Park Narodowy. Na sierpień zaplanowaliśmy dwa spacery – 8 sierpnia Spacer Sensoryczny po Muranowie i 22 sierpnia Spacer Sensoryczny po Ochocie. Wyprawa Rodzinna odbywa się 2 sierpnia i tym razem ruszamy do Bolimowskiego Park Krajobrazowego. Serdecznie zapraszamy!

Spacer Sensoryczny po Ochocie

kup bilety WARSZAWA
Staw w Parku im. Zasława Malickiego 2020-08-22
od: 8 sierpnia 2020
do: 22 sierpnia 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 26 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca