Muzyka

Last Minute Summer Festival - WrocLove 2020

Last Minute Summer Festival - WrocLove 2020

Wracamy do gry!


Nosowska, Happysad, OSTR, Illusion - to pierwsi artyści otwierający listę gwiazd plenerowego LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL 2020, który odbędzie się w dniach 18 - 20 września we Wrocławiu! Będzie radośnie i bezpiecznie! Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych - kolejne gwiazdy i szczegóły imprezy już wkrótce!

Tegoroczne lato pozostawia wielki niedosyt muzycznych imprez plenerowych. Największe festiwale zostały odwołane bądź przeniesione do sieci, ale wszyscy zgodzimy się, że to nie to samo. Wrocławski festiwal 3-Majówka, otwierający co roku sezon letnich festiwali plenerowych, także się nie odbył. Nie spotkaliśmy się w długi weekend majowy, ale nie poddajemy się tak łatwo. Zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju Letni Festiwal Last Minute - pożegnajmy razem lato we Wrocławiu!

LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL - WrocLove 2020 odbędzie się na urokliwym terenie Pergoli należącej do kompleksu Hali Stulecia we Wrocławiu przy ulicy Wystawowej 1. Całość wydarzenia zaplanowana jest pod chmurką, gdzie teren zielony wkoło jest tak duży, że każdy znajdzie bezpieczną przestrzeń dla siebie, czy to w formie pikniku, leżakowania albo radosnego pląsania w rytm muzyki.

Obostrzenia sanitarne nieustannie zmieniają się i powoli kultura także się odmraża. Dla festiwalowych gości udostępniona będzie ogromna przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie bez problemu zachowamy pełne bezpieczeństwo i dostosujemy się do najnowszych zaleceń sanitarno epidemiologicznych.

Gwarantujemy wybuchowy mix. Połączymy bezpieczeństwo i dobrą zabawę. To chyba zdrowy przepis - prawda? Zrelaksujemy się przy najlepszej muzyce i razem pożegnamy lato, a wszystko przy zachowaniu obowiązujących norm i w pełnej współpracy z służbami sanitarnymi.

Zaznaczcie w kalendarzach 18-20.09.20: LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL - WrocLove 2020

Spotkajmy się we Wrocławiu!

18.09.20 start godz. 15.30
NOSOWSKA
...
...
...
...

19.09.20 start godz. 15.30
HAPPYSAD
ILLUSION
...
...
...

20. 09.20 start godz. 15.30
OSTR
...
...
...
...

Kolejne ogłoszenia wkrótce!
bilety niedostępne WROCŁAW
Pergola przy Hali Stulecia 2020-09-20
bilety niedostępne WROCŁAW
Pergola przy Hali Stulecia 2020-09-18
bilety niedostępne WROCŁAW
Pergola przy Hali Stulecia 2020-09-19
od: 18 września 2020
do: 20 września 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 26 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca