Muzyka

Debiutancka płyta Bloo Crane. Polski electropop ma się dobrze

Od dziś we wszystkich serwisach streamingowych dostępny jest debiutancki album duetu Bloo Crane. Krążek "Bloo Feelings" promuje opublikowany właśnie wakacyjny teledysk do "Dancing".
Bloo Crane to dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house'u oraz electropopu. Duet tworzą wokalista Michał Polański i producent Krzysztof Kołodziejczyk.

- Album "Bloo Feelings" to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień, które poruszają do tańca - mówi Michał Polański, wokalista duetu Bloo Crane. - Lirycznie to jednak opowieść o uczuciach, z którymi mierzy się każdy z nas - samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja, czy niepokój. "Bloo Feelings" to podróż przez całe spektrum tych emocji opakowanych w taneczne popowe barwy. Chcemy pokazać, że nikt z nas, nie jest osamotniony w tym co czuje.

- Podczas pracy nad "Dancing" chcieliśmy, aby zarówno muzyka, jak i tekst budziły pozytywne emocje u naszych słuchaczy - dodaje Michał. - Chcieliśmy, też, aby to właśnie ten kawałek zamykał płytę, którą zatytułowaliśmy "Bloo Feelings". Stąd też w refrenie można usłyszeć "I'm dancing, blue feelings away".

Zespół Bloo Crane powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca