Muzyka

The Neighbourhood to teraz Chip Chrome and The Mono-Tones

Po ogłoszeniu daty premiery nowego albumu zespół The Neighbourhood prezentuje singiel "Devil's Advocate". Teledysk przedstawia postać Chipa Chrome'a, nową personę Jessego Ruthorda, idącego przez drogę na pustkowiu.
- Ta piosenka jest o powrocie do normalności, o byciu prostym facetem. Lubię ciuchy od projektantów, diamenty i ogólnie dobre życie, ale najważniejsze to czerpać radość z prostych rzeczy - wyjaśnia lider zespołu.

Zamiast przemieszczać się do dalekiej, egzotycznej kryjówki, Jesse Rutherford wydobył z siebie postać pokrytego srebrną farbą i noszącego diamentowe zęby Chip Chrome'a.

- Chciałem wyrazić siebie w innej formie, niż przez muzykę. Sam zacząłem się zastanawiać, o co mi tak naprawdę chodzi - wyjaśnia Rutherford. - Czasem trudno mi powiedzieć wszystko za pomocą moich piosenek, mimo tego że to część mojej pracy. Postać Chipa pomogła mi się uzewnętrznić. Jest najlepszym liderem dla mojego zespołu i moich przyjaciół. The Mono-Tones to głosy, które od zawsze były w mojej głowie. Czasami mnie prześladują i nie mogę przez nie spać, ale im ufam. Tak samo ufam moim kolegom - chcę, żeby oni i nasi fani byli szczęśliwi, a żeby do tego doprowadzić, odciąłem się od wszystkiego i odnalazłem moje wewnętrzne ja. Najzabawniejsze jest to, że bycie takim zamyślonym, wymaga ode mnie wielkiego wysiłku i nie chcę być odbierany jako ponury. Z tego powodu to może być weselsza wersja The Neighbourhood.

Album "Chip Chrome & The Mono-Tones" ukaże się już 25 września.

Na przestrzeni lat The Neigbourhood, po wydaniu albumu "I Love You" (2013) i pięciokrotnie platynowego singla "Sweater Weather", współpracowali z wieloma artystami, w tym z YG czy Denzelem Currym, oraz występowali na najbardziej popularnych festiwalach i w programach telewizyjnych. Ich album zatytułowany "The Neighbourhood" (2018) został opisany przez magazyn Atwood Magazine jako "42 minuty pełne oświecenia, jednocześnie mówiące o brutalnych życiowych prawdach".
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca